Strona www SistersM - Dessin Olsztyn

Strona www SistersM

Strona www SistersM - moda on i ona, podróże, kultura, sport i rekreacja. SistersM to strona prowadzona przez osoby pasjonujące się modą, sportem, podróżami i kulturą. Znajdziemy tu mnóstwo ciekawych opisów, zdjęć i filmów. Pomysł blogu zrodził się już kilka lat temu jednak realizacja całego przedsięwzięcia przypadła na rok 2014.

Strona www SistersM została wyposażona w pięć szablonów, które umożliwiają administratorowi strony www ustawienie odpowiedniego wyglądu danej kategorii. Każda kategoria uzyskała indywidualny wygląd, indywidualne rozmieszczenie ikon jak ich rozmiary. System CMS automatycznie określa rozmiar zdjęć, które reprezentują dany artykuł, rozwiązanie to daje właścicielowi bardzo wygodne narzędzie do publikacji swoich artykułów, bez konieczności obrabiania fotografii w oddzielnym programie graficznym. Odmienny wygląd każdej z kategorii pozwala na wizualne rozpoznanie obszaru strony www w której obecnie się znajdujemy. Dodatkowo zostały przygotowane szablony przedstawiające dany artykuł, które właściciel strony w bardzo prosty sposób może ustawić dla danej kategorii czy pojedynczego wpisu. Wszystkie te rozwiązania dają bardzo szerokie możliwości zarządzania wyglądem całego bloga.

Strona internetowa została wyposażona w możliwość komentowania każdego artykułu. System komentarzy powiązany jest z Facebookiem co automatycznie zwiększa ilość potencjalnych odbiorców, ponieważ komentując dana treść na stronie www, automatycznie publikujemy komentarz i adres strony na profilu FB danego użytkownika. Rozwiązanie te pozwala również uniknąć nie pożądanych komentarzy.

Strona www SistersM została wyposażona w modułu umożliwiające umieszczenie w dowolnym miejscu treści strony internetowej galerii, filmu czy slajdów fotografii. Pozwala to na wzbogacenie treści każdego artykułu multimediami.

Blog posiada trzy wersje językowe, zwiększa to znacznie liczbę odbiorców interesujących artykułów publikowanych na stronie www SistersM.

Strona została wyposażona w moduł ułatwiający samodzielne pozycjonowanie stron internetowych. Element ten bada treść pod kątem pozycjonowania oraz podpowiada autorowi jak tworzyć dana treść pod kątem danych fraz kluczowych. Mapa strony internetowej, która generuje się automatycznie ułatwia indeksację podstron oraz zawiadamia najpopularniejsze wyszukiwarki o zmianach, które miały miejsce w tym serwisie.

Przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego oraz nagrane zostały filmy instruktażowe, co pozwala właścicielkom na dowolną rozbudowę swojej strony www. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym blogiem, znajdziecie tam mnóstwo ciekawych artykułów i zdjęć. Zachęcamy również do wyrażania swoich opinii na temat przemyśleń autorek.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury strony www
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Kodowanie do XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.sistersm.net
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona www Biały Dworek

  Strona www sali weselnej Biały Dworek została zaprojektowana tak aby pokazać piękno całego budynku, sali weselnej oraz altany. Na stronie głównej pokazane zostały wybrane zdjęcia …

  Strona www Biały Dworek
 • Sklep internetowy Art Horse Olsztyn

  Sklep internetowy Art Horse został zaprojektowany tak by w maksymalne prosty sposób umożliwić odwiedzającemu zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, …

  Sklep internetowy Art Horse Olsztyn
 • Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn

  Na potrzeby strony internetowej Studio Tkanin Olsztyn, wykonaliśmy pełną sesje fotograficzną, zrobiliśmy setki zdjęć wnętrza sklepu jak i zewnątrz. Dzięki temu strona internetowa Pani Anny …

  Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn