Strona www SistersM - Dessin Olsztyn

Strona www SistersM

Strona www SistersM - moda on i ona, podróże, kultura, sport i rekreacja. SistersM to strona prowadzona przez osoby pasjonujące się modą, sportem, podróżami i kulturą. Znajdziemy tu mnóstwo ciekawych opisów, zdjęć i filmów. Pomysł blogu zrodził się już kilka lat temu jednak realizacja całego przedsięwzięcia przypadła na rok 2014.

Strona www SistersM została wyposażona w pięć szablonów, które umożliwiają administratorowi strony www ustawienie odpowiedniego wyglądu danej kategorii. Każda kategoria uzyskała indywidualny wygląd, indywidualne rozmieszczenie ikon jak ich rozmiary. System CMS automatycznie określa rozmiar zdjęć, które reprezentują dany artykuł, rozwiązanie to daje właścicielowi bardzo wygodne narzędzie do publikacji swoich artykułów, bez konieczności obrabiania fotografii w oddzielnym programie graficznym. Odmienny wygląd każdej z kategorii pozwala na wizualne rozpoznanie obszaru strony www w której obecnie się znajdujemy. Dodatkowo zostały przygotowane szablony przedstawiające dany artykuł, które właściciel strony w bardzo prosty sposób może ustawić dla danej kategorii czy pojedynczego wpisu. Wszystkie te rozwiązania dają bardzo szerokie możliwości zarządzania wyglądem całego bloga.

Strona internetowa została wyposażona w możliwość komentowania każdego artykułu. System komentarzy powiązany jest z Facebookiem co automatycznie zwiększa ilość potencjalnych odbiorców, ponieważ komentując dana treść na stronie www, automatycznie publikujemy komentarz i adres strony na profilu FB danego użytkownika. Rozwiązanie te pozwala również uniknąć nie pożądanych komentarzy.

Strona www SistersM została wyposażona w modułu umożliwiające umieszczenie w dowolnym miejscu treści strony internetowej galerii, filmu czy slajdów fotografii. Pozwala to na wzbogacenie treści każdego artykułu multimediami.

Blog posiada trzy wersje językowe, zwiększa to znacznie liczbę odbiorców interesujących artykułów publikowanych na stronie www SistersM.

Strona została wyposażona w moduł ułatwiający samodzielne pozycjonowanie stron internetowych. Element ten bada treść pod kątem pozycjonowania oraz podpowiada autorowi jak tworzyć dana treść pod kątem danych fraz kluczowych. Mapa strony internetowej, która generuje się automatycznie ułatwia indeksację podstron oraz zawiadamia najpopularniejsze wyszukiwarki o zmianach, które miały miejsce w tym serwisie.

Przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego oraz nagrane zostały filmy instruktażowe, co pozwala właścicielkom na dowolną rozbudowę swojej strony www. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym blogiem, znajdziecie tam mnóstwo ciekawych artykułów i zdjęć. Zachęcamy również do wyrażania swoich opinii na temat przemyśleń autorek.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury strony www
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Kodowanie do XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.sistersm.net
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona internetowa Express taxi Ostróda

  Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu …

  Strona internetowa Express taxi Ostróda
 • Strona www Domańscy Ostróda

  Głównym założeniem podczas projektowania tej strony www było pokazanie profesjonalizmu i nowoczesności auto serwisu Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Użyliśmy trzech kolorów, które wchodzą w …

  Strona www Domańscy Ostróda
 • Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn

  W zakres naszych obowiązków przy pracy nad tą stroną www było również stworzenie logotypu. Zależało nam nad kreacją jak najbardziej czytelną i czystą, kojarzącą się …

  Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn