Strona www Krupa - Dessin Olsztyn

Strona www Krupa

A więc opisze tutaj stronę www znajomego, który poprosił mnie o analizę jego strony internetowej. Serwis www nie robi pokaźnego wrażenia i raczej nie chwyta ani graficznie czy przedmiotowo. Jest to czysta wizytówka firmy, doradzam rozbudowę strony www, jak to będzie ujrzymy.

Witryna internetowa Podnośniki Krupa

Strona www jest zaprojektowana w czarnych kolorach, osobiście nie przepadam za tego typu kolorystyką i odradzam ją w większości przypadków. Nie dyskwalifikuje takich kolorów, lecz moim w przekonaniu nie pasują do stron internetowych firmowych, gdzie powinno być jasno i czytelnie. Mroczny kolor nie dobrze się kojarzy, ale to moje tendencyjne wrażenie. Dzięki czarnemu tłu strony internetowej treść jest bardzo czytelna i jaskrawa, mimo tego warto byłoby urozmaicić kolorystycznie tą serwis.
W analizie SEO strona otrzymała aż 56 punktów na 100. Mimo tego, że strona www składa się zaledwie z jednej podstrony, została ona poprawnie zoptymalizowana. Istotne bolączki, jeśli chodzi o pozycjonowanie to:

 • Serwis www nie wspiera obsługi Og Properties.
 • Serwis internetowy zawiera wyłącznie nagłówki h1 i h2, są one za często powtarzane.
 • Brak deklaracji języka.
 • Brak arkuszów CSS do druku.
 • Błędy format doctype.
 • Co najmniej jeden adres e-mail został znaleziony, jako plain text.
 • Strona internetowa zawiera tagi INLINE w kodzie HTML.

A więc jest parę spraw, które warto byłoby polepszyć. Osoba, która pisała stronę zastosowała tag do zmiany kolorów wycinka tekstu, co naprawdę jest wyszukanym rozwiązaniem.
Firma Pana Krupy –
podnośnik koszowy Olsztyn – wykonuje zlecenia na terenie Olsztyna i okolic, ich propozycja skierowana jest do osób, które wymagają np. zawiesić reklamę gdzieś wysoko. Podmiot gospodarczy posiada aż dwa podnośniki, które są przypisywane w zależności od potrzeb klienta. Mają różne udźwigi oraz różni ich koszt wynajmu.

Życzliwie zapraszam do zapoznania się z propozycją tej firmy, jeśli tylko będziecie potrzebować takich usług. Prosto z mostu mówiąc nie sądziłem, że ktoś świadczy tego typu usługi.


Przykładowe realizacje
 • Strona www Biały Dworek

  Strona www sali weselnej Biały Dworek została zaprojektowana tak aby pokazać piękno całego budynku, sali weselnej oraz altany. Na stronie głównej pokazane zostały wybrane zdjęcia …

  Strona www Biały Dworek
 • Strona internetowa Express taxi Ostróda

  Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu …

  Strona internetowa Express taxi Ostróda
 • Strona www Domańscy Ostróda

  Głównym założeniem podczas projektowania tej strony www było pokazanie profesjonalizmu i nowoczesności auto serwisu Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Użyliśmy trzech kolorów, które wchodzą w …

  Strona www Domańscy Ostróda