Strona www Domańscy Ostróda - Dessin Olsztyn

Strona www Domańscy Ostróda

Strona www profesjonalnego serwisu samochodowego Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Tradycje tej firmy sięgają 1955 roku, z biegiem czasu w firmie poczyniono duże inwestycje. Auto serwis Domańscy należy do najlepszej europejskiej sieci serwisów samochodowych Euromaster.

Głównym założeniem podczas projektowania tej strony www było pokazanie profesjonalizmu i nowoczesności auto serwisu Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Użyliśmy trzech kolorów, które wchodzą w skład logotypu firmy. Na stronie głównej umieszczone zostało zdjęcie nowoczesnego samochodu, które jest wisienką na torcie i doskonale komponuje się z całością. Strona www miała być bardzo czytelna co mam nadzieję udało nam się zrealizować. Strona internetowa jest wizytówką firmy Państwa Domańskich, udało się nam dodać tej wizytówce  odpowiedni wygląd. Dessin – strony internetowe Olsztyn do każdego projektu podchodzi indywidualnie, nie korzystamy z gotowych szablonów, nasze projekty tworzymy od początku do końca.

Na początku realizacji tego projektu zostały opracowane frazy kluczowe, pod które została rozpisana ta witryna internetowa. Przeprowadzone zostały badania ilości wyszukiwań słów kluczowych co pozwoliło na wybór najlepszego wariantu. Nasze strony www nie tylko wyglądają dobrze ale również dbamy o stronę odpowiedzialną za pozycjonowanie serwisów naszych klientów.

Strona została wyposażona w system CMS pozwalający na samodzielną obsługę strony internetowej. Właściciel witryny jest w stanie samodzielnie dodawać kategorie, podstrony, galerie oraz optymalizować całość pod kontem pozycjonowania. Nadawać meta tytuły, meta opisy dla każdej podstrony serwisu. Dbamy o to by nasi klienci byli wstanie samodzielnie pracować nad rozbudową strony www.

Strona internetowa serwisu samochodowego Domańscy Ostróda została wyposażona w moduł pozwalający na samodzielne pozycjonowanie strony, wygodny i prosty w obsłudze moduł galeryjny, system tagowania, kanał RSS oraz automatycznie generującą się mapę strony.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową online oraz do korzystania z serwisu samochodowego Państwa Domańskich.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury strony www
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Kodowanie do XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.domanscy-serwis.pl
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn

  W zakres naszych obowiązków przy pracy nad tą stroną www było również stworzenie logotypu. Zależało nam nad kreacją jak najbardziej czytelną i czystą, kojarzącą się …

  Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn
 • Strona www SistersM

  Strona www SistersM została wyposażona w pięć szablonów, które umożliwiają administratorowi strony www ustawienie odpowiedniego wyglądu danej kategorii. Każda kategoria uzyskała indywidualny wygląd, indywidualne rozmieszczenie …

  Strona www SistersM
 • Strona internetowa Express taxi Ostróda

  Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu …

  Strona internetowa Express taxi Ostróda