Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn - Dessin Olsztyn

Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn

Strona www firmy sprzątającej Diamentowy Błysk, która działa na terenie Olsztyna i okolic. Zakres usług tej firmy obejmuje szeroko pojęte usługi utrzymania czystości w mieszkaniach, domach, w biurach i w firmach.

W zakres naszych obowiązków przy pracy nad tą stroną www było również stworzenie logotypu. Zależało nam nad kreacją jak najbardziej czytelną i czystą, kojarzącą się z firmą sprzątającą Diamentowy Błysk z siedzibą w Olsztynie. Wyraziste kolory i prostota pozwoliły na osiągnięcie efektu wizualnego, który następnie został rozpisany zgodnie z obowiązującymi standardami co gwarantuje poprawne wyświetlanie strony internetowej w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn od początku do końca została rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które na początku współpracy zostały ustalone z klientem. Bardzo dużą uwagę przykładamy w tym etapie prac na jak najlepszy dobór fraz kluczowych, gwarantuje to odnalezienie potencjalnych klientów w internecie. Frazy zostały przebadane pod katem ilości wyszukiwania w Google a następnie wdrożone do kodu strony www.

Strona internetowa Diamentowy Błysk Olsztyn została wyposażona w moduł szybkiego kontaktu dostępnego na każdej podstronie serwisu. Pozwala to w wygodny sposób zadać pytanie dotyczące danego punktu oferty firmy. Formularz kontaktowy jest odpowiednio zabezpieczony co pozwala pozbyć się niepotrzebnych informacji wysyłanych przez roboty spamujące naszą pocztę elektroniczną. Dodatkowo dla osób wolących bezpośrednia rozmowę telefoniczną na każdej podstronie serwisu internetowego Diamentowy Błysk Olsztyn został umieszczony w widocznym miejscu numer telefonu.

Strona została wyposażona w mapę witryny, pozwala to na informowanie najpopularniejszych wyszukiwarek o zmianach wprowadzonych w serwisie, ułatwia to również wprowadzenie strony www do indeksu tychże wyszukiwarek. Moduł pomagający w pozycjonowaniu witryny umożliwia administratorowi wprowadzanie zmian, które mają wpływ na pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google.

W ramach tego projektu nagrane zostały również filmy instruktażowe ułatwiające samodzielny rozwój strony www przez właściciela. Bardzo zależy nam aby każda  zbudowana przez naszą firmę witryna była rozwijana a obsługa jej była maksymalnie uproszczona.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną firmy Diamentowy Błysk Olsztyn oraz korzystania z jej usług wszystkich mieszkańców Olsztyna i okolic.

Zakres prac
 • Projekt graficzny
 • Kodowanie XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Optymalizacja strony pod katem pozycjonowania
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.diamentowyblysk.olsztyn.pl
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Sklep internetowy Art Horse Olsztyn

  Sklep internetowy Art Horse został zaprojektowany tak by w maksymalne prosty sposób umożliwić odwiedzającemu zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, …

  Sklep internetowy Art Horse Olsztyn
 • Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn

  Na potrzeby strony internetowej Studio Tkanin Olsztyn, wykonaliśmy pełną sesje fotograficzną, zrobiliśmy setki zdjęć wnętrza sklepu jak i zewnątrz. Dzięki temu strona internetowa Pani Anny …

  Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn
 • Strona internetowa Chia Bistro

  Strona internetowa Chia Bistro została rozpisana w nowoczesnym stylu one-page. Internauta bez przechodzenia do kolejnych podstron ma dostęp do wszystkich informacji zawartych na tej stronie …

  Strona internetowa Chia Bistro