Strona www Cormedica Olsztyn - Dessin Olsztyn

Strona www Cormedica Olsztyn

Strona www sklepu medycznego Cormedica z siedzibą w Olsztynie. Cormedica to młoda dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku zaopatrzenia ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz sprzętu medycznego i sportowego. Firma prowadzi pierwszą na terenie Olsztyna wypożyczalnie sprzętu ortopedycznego.

Jest to nowa odsłona strony www sklepu medycznego Cormedicka Olsztyn. Witryna została rozpisana pod frazy do pozycjonowania, które zostały ustalone z klientem. Dessin – strony internetowe Olsztyn, przed przystąpieniem do prac wykonało audyt SEO, tak aby strona www zdobywała jak największą ilość potencjalnych klientów. Oszacowanie ilości odwiedzin w zależności od danej frazy to bardzo ważny element, każdego projektu w którym mamy przyjemność brania udziału. Po tym etapie został stworzony projekt graficzny oraz pod dane frazy została napisana cała struktura strony www.

Projekt graficzny cechuje maksymalne uproszczenie oraz czytelność, tak aby jak najłatwiej odnaleźć informacje, które zawiera ta witryna www. Administrator jest w stanie w paru krokach publikować i rozwijać swoją stronę www. Dodanie galerii czy nowej podstrony jest w pełni zautomatyzowane, system CMS automatycznie wprowadza wielkości ikon i odpowiednio je pozycjonuje na każdej z podstron. Administrator posiada wiele możliwości, które pozwalają na samodzielny rozwój serwisu.

Strona została wyposażona w moduły pozwalające na samodzielne pozycjonowanie strony www. Właściciel jest w stanie przebadać treść danego artykułu pod katem pozycjonowania. System CMS podpowiada jak właściwie napisać tekst, tak aby roboty Google uznały za atrakcyjny pod kontem danej frazy do pozycjonowania. Strona www Cormedica Olsztyn została wyposażona w automatycznie generującą się mapę strony, która zawiadamia  wyszukiwarki o zmianach, które miały miejsce. Pozwala to na szybką indeksację wszystkich podstron czy kategorii.

Kolejnym elementem, bardzo ułatwiającym zarządzanie tą stroną internetową, jest system galeryjny posiadający duże możliwości. Ustawianie wielkości ikon, graficzne sortowanie zdjęć, automatyczne generowanie znaków wodnych, automatyczna optymalizacja zdjęć pod kontem pozycjonowania, tagowanie poszczególnych fotografii, dodawanie tytułów i opisów dla każdego zdjęcia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu medycznego Cormedica, który znajduje się w Olsztynie przy ulicy Dworcowej 28 w lokalu 109.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury strony www
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Kodowanie do XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Pozycjonowanie
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.cormedica.pl
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona internetowa Chia Bistro

  Strona internetowa Chia Bistro została rozpisana w nowoczesnym stylu one-page. Internauta bez przechodzenia do kolejnych podstron ma dostęp do wszystkich informacji zawartych na tej stronie …

  Strona internetowa Chia Bistro
 • Sklep internetowy Art Horse Olsztyn

  Sklep internetowy Art Horse został zaprojektowany tak by w maksymalne prosty sposób umożliwić odwiedzającemu zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, …

  Sklep internetowy Art Horse Olsztyn
 • Strona www Biały Dworek

  Strona www sali weselnej Biały Dworek została zaprojektowana tak aby pokazać piękno całego budynku, sali weselnej oraz altany. Na stronie głównej pokazane zostały wybrane zdjęcia …

  Strona www Biały Dworek