Strona www Biały Dworek - Dessin Olsztyn

Strona www Biały Dworek

Strona internetowa Biały Dworek Prażmów. Sala weselna Biały Dworek w Prażmowie została otwarta w 2011 r. Dworek został specjalnie zaprojektowany do celów organizacji wesel oraz imprez okolicznościowych. W klimatyzowanej sali weselnej komfortowo może bawić się nawet 300 osób.

Strona www sali weselnej Biały Dworek została zaprojektowana tak aby pokazać piękno całego budynku, sali weselnej oraz altany. Na stronie głównej pokazane zostały wybrane zdjęcia w module slajdów, administrator w prosty sposób może dodawać nowe zdjęcia do tego elementu. Na podstronach pojawiają się losowo wybrane fotografie dzięki temu na każdej podstronie możemy oglądać inne zdjęcia. Piękno Białego Dworku buduje cały wizerunek strony internetowej.

Wgrane obrazy automatycznie przystosowują się do rozdzielczości osoby, która przegląda stronę internetową Białego Dworku. Gwarantuje to właściwe wyświetlanie witryny nawet gdy administrator umieści mniejsze zdjęcia.

Strona internetowa została rozpisane pod frazy kluczowe, które na początku współpracy zostały ustalone z klientem. Odpowiednia optymalizacja kodu powoduje lepsze pozycjonowanie strony www. Zainstalowany moduł badający treść pod kontem pozycjonowania umożliwia administratorowi ustawienie odpowiednich meta tytułów i opisów dla każdej podstrony czy kategorii. Wszystkie te elementy składają się na osiągnięcie celu a mianowicie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Odpowiednio zbudowana strona internetowa to nie tylko nietuzinkowe rozwiązania graficzne ale również dbałość o poprawność kodu jak i optymalizacja całości pod kontem pozycjonowania stron internetowych.

Strona www została wyposażona w moduł multimediów, pozwala to na szybkie odnalezienie wszelkiego rodzaju plików, które zostały wgrane na serwer. Dodatkowo strona internetowa Białego Dworku posiada automatycznie generującą się mapę serwisu informująca o wszelkich zmianach, które miały miejsce w tym serwisie internetowym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sali weselnej Biały Dworek, który znajduje się w Prażmowie, niedaleko Warszawy. Imprezy okolicznościowe, które tam się odbywają mają doskonałej jakości oprawę. Sala i okolica wygląda doskonale a personel dba o najmniejsze szczegóły co gwarantuje niezapomnianą i doskonałą zabawę.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury strony internetowej
 • Projekt graficzny
 • Kodowanie XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Optymalizacja strony pod katem pozycjonowania
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.salaweselnaprazmow.pl
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn

  W zakres naszych obowiązków przy pracy nad tą stroną www było również stworzenie logotypu. Zależało nam nad kreacją jak najbardziej czytelną i czystą, kojarzącą się …

  Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn
 • Strona www SistersM

  Strona www SistersM została wyposażona w pięć szablonów, które umożliwiają administratorowi strony www ustawienie odpowiedniego wyglądu danej kategorii. Każda kategoria uzyskała indywidualny wygląd, indywidualne rozmieszczenie …

  Strona www SistersM
 • Strona internetowa Express taxi Ostróda

  Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu …

  Strona internetowa Express taxi Ostróda