Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn - Dessin Olsztyn

Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn

Strona internetowa Studia Tkanin Anna Bułło z siedzibą w Olsztynie. Pani Anna Bułło oferuje wysokiej jakości, znanych projektantów tkaniny, tapety oraz pościel. Firma posiada wybór tysięcy tkanin: zasłonowych, firanowych i obiciowych, tak aby zrealizować fantazję i zaspokoić wyszukane gusta.

Na potrzeby strony internetowej Studio Tkanin Olsztyn, wykonaliśmy pełną sesje fotograficzną, zrobiliśmy setki zdjęć wnętrza sklepu jak i zewnątrz. Dzięki temu strona internetowa Pani Anny Bułło posiada niepowtarzalne i zdjęcia przedstawiające bogaty asortyment tej firmy.

Cała strona www rozpisana została w technologii responsive co pozwala każdemu użytkownikowi oglądać stronę dostosowaną do jego rozdzielczości. Wszystkie elementy odpowiednio się skalują i przy każdej rozdzielczości na komputerach stacjonarnych, strona internetowa zajmuje 100% szerokości okna przeglądarki internetowej. Efekt ten pozwala oglądać zdjęcia w odpowiedniej wielkości.

Strona internetowa została wyposażona w responsivny slider zdjęć, który został użyty na stronie głównej witryny www Studia Tkanin Olsztyn. Administrator serwisu jest w stanie w prosty sposób dodawać tam elementy graficzne jak i opisy poszczególnych zdjęć. System samodzielnie przycina i pozycjonuje dane fotografie oraz optymalizuje je pod kontem SEO. Pozwala to na samodzielną rozbudowę serwisu i szybkie przedstawienie oferty specjalnej, na którą chce zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

Witryna Pani Anny Bułło została zbudowana od początku do końca pod ustalone wcześniej frazy kluczowe co znacznie ułatwi proces pozycjonowania tej strony internetowej. Odpowiednie kodowanie, optymalna budowa strony www ma duży wpływ na wyniki wyszukiwania. Czym lepsze pozycje w wyszukiwarkach tym większe korzyści naszych klientów z poczynionych inwestycji w stronę internetową.

Dodatkowe elementy w które została wyposażona strona Pani Ani to elastyczna i łatwa w obsłudze galeria zdjęć, moduł badający treść pod kontem pozycjonowania, kanał RSS, mapa strony, system zarządzania treścią. Wszystkie te elementy pozwalają właścicielowi na samodzielna obsługę oraz rozbudowę serwisu internetowego.

W ramach projektu stworzyliśmy również profile firmy na Facebooku i Google +. Pozwala to na poszerzenie grona osób zainteresowanych ofertą Studia Tkanin z siedzibą w Olsztynie. Podczepiony został również system Google Analitics pozwalający na precyzyjne śledzenie ilości odwiedzin oraz określenie lokalizacji osób zainteresowanych oferta przedstawiona na tej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną i bogata ofertą Pani Ani.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury strony internetowej
 • Projekt graficzny strony www
 • Kodowanie do XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Pozycjonowanie
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.studio-tkanin.pl
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn

  W zakres naszych obowiązków przy pracy nad tą stroną www było również stworzenie logotypu. Zależało nam nad kreacją jak najbardziej czytelną i czystą, kojarzącą się …

  Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn
 • Strona www Cormedica Olsztyn

  Jest to nowa odsłona strony www sklepu medycznego Cormedicka Olsztyn. Witryna została rozpisana pod frazy do pozycjonowania, które zostały ustalone z klientem. Dessin – strony …

  Strona www Cormedica Olsztyn
 • Sklep internetowy Art Horse Olsztyn

  Sklep internetowy Art Horse został zaprojektowany tak by w maksymalne prosty sposób umożliwić odwiedzającemu zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, …

  Sklep internetowy Art Horse Olsztyn