Strona internetowa Express taxi Ostróda - Dessin Olsztyn

Strona internetowa Express taxi Ostróda

Strona internetowa Express korporacji taksówek z Ostródy. Express Taxi posiada flotę bezpiecznych i nowoczesnych aut. W zależności od potrzeb i preferencji klienta korporacja dysponuje rodzinnymi i przestronnymi Vanami, miejskimi sedanami oraz kompaktowymi autami typu kombi. Klimatyzacja oraz wygoda i czystość w każdym z aut to standard.

Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu fraz wybraliśmy najczęściej wyszukiwane w Google. Optymalizacja SEO i odpowiedni dobór fraz kluczowych to pierwszy etap budowy strony internetowej jak i późniejszego pozycjonowania. Naszym celem jest nie tylko stworzenie atrakcyjnej wizualnie witryny internetowej ale i maksymalne przygotowanie strony www pod katem pozycjonowania. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez Dessin – strony internetowe Olsztyn, projekty były inwestycją a nie kosztem.

Strona została wyposażona w łatwy w obsłudze system CMS. WordPress oferuje duże możliwości każdemu administratorowi, cechuje go również duża elastyczność i spore możliwości jeśli chodzi o optymalizację strony internetowej pod kątem pozycjonowania. Właściciel w łatwy sposób jest w stanie dodać podstrony, kategorie, galerie itd.. Ponadto bez znajomości języka programowanie może przypisać do każdej podstrony czy kategorii własne meta opisy.

Strona została wyposażona w automatycznie generującą się mapę strony, która informuje o wszelkich zmianach najpopularniejsze wyszukiwarki. Pozwala to na szybką indeksację w wyszukiwarkach wszelkiego rodzaju zmian na witrynie internetowej. Dodatkowo strona została wyposażona w moduł do badania treści pod kątem pozycjonowania. System analizuje treść danego artykułu i sugeruje zmiany, które należałoby wprowadzić.

Bardzo ważnym elementem na tego typu stronach internetowych jest numer telefonu, element ten został mocno zaakcentowany, położony tuż pod logotypem firmy. Zaakcentowana została również promocja polegająca na darmowym co ósmy kursie na terenie miasta. Zależało nam na stworzeniu strony www, która od razu kojarzy się z oferta firmy oraz nie była kolejną nudną stroną korporacji taksówek.

Serdecznie zachęcamy i polecamy Państwu firmę Express Taxi, która działa na terenie Ostródy i okolic.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury serwisu
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Kodowanie do XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.expresstaxi24.pl
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Sklep internetowy Art Horse Olsztyn

  Sklep internetowy Art Horse został zaprojektowany tak by w maksymalne prosty sposób umożliwić odwiedzającemu zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, …

  Sklep internetowy Art Horse Olsztyn
 • Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn

  W zakres naszych obowiązków przy pracy nad tą stroną www było również stworzenie logotypu. Zależało nam nad kreacją jak najbardziej czytelną i czystą, kojarzącą się …

  Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn
 • Strona www Domańscy Ostróda

  Głównym założeniem podczas projektowania tej strony www było pokazanie profesjonalizmu i nowoczesności auto serwisu Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Użyliśmy trzech kolorów, które wchodzą w …

  Strona www Domańscy Ostróda