Strona internetowa Express taxi Ostróda - Dessin Olsztyn

Strona internetowa Express taxi Ostróda

Strona internetowa Express korporacji taksówek z Ostródy. Express Taxi posiada flotę bezpiecznych i nowoczesnych aut. W zależności od potrzeb i preferencji klienta korporacja dysponuje rodzinnymi i przestronnymi Vanami, miejskimi sedanami oraz kompaktowymi autami typu kombi. Klimatyzacja oraz wygoda i czystość w każdym z aut to standard.

Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu fraz wybraliśmy najczęściej wyszukiwane w Google. Optymalizacja SEO i odpowiedni dobór fraz kluczowych to pierwszy etap budowy strony internetowej jak i późniejszego pozycjonowania. Naszym celem jest nie tylko stworzenie atrakcyjnej wizualnie witryny internetowej ale i maksymalne przygotowanie strony www pod katem pozycjonowania. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez Dessin – strony internetowe Olsztyn, projekty były inwestycją a nie kosztem.

Strona została wyposażona w łatwy w obsłudze system CMS. WordPress oferuje duże możliwości każdemu administratorowi, cechuje go również duża elastyczność i spore możliwości jeśli chodzi o optymalizację strony internetowej pod kątem pozycjonowania. Właściciel w łatwy sposób jest w stanie dodać podstrony, kategorie, galerie itd.. Ponadto bez znajomości języka programowanie może przypisać do każdej podstrony czy kategorii własne meta opisy.

Strona została wyposażona w automatycznie generującą się mapę strony, która informuje o wszelkich zmianach najpopularniejsze wyszukiwarki. Pozwala to na szybką indeksację w wyszukiwarkach wszelkiego rodzaju zmian na witrynie internetowej. Dodatkowo strona została wyposażona w moduł do badania treści pod kątem pozycjonowania. System analizuje treść danego artykułu i sugeruje zmiany, które należałoby wprowadzić.

Bardzo ważnym elementem na tego typu stronach internetowych jest numer telefonu, element ten został mocno zaakcentowany, położony tuż pod logotypem firmy. Zaakcentowana została również promocja polegająca na darmowym co ósmy kursie na terenie miasta. Zależało nam na stworzeniu strony www, która od razu kojarzy się z oferta firmy oraz nie była kolejną nudną stroną korporacji taksówek.

Serdecznie zachęcamy i polecamy Państwu firmę Express Taxi, która działa na terenie Ostródy i okolic.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury serwisu
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Kodowanie do XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.expresstaxi24.pl
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona www Biały Dworek

  Strona www sali weselnej Biały Dworek została zaprojektowana tak aby pokazać piękno całego budynku, sali weselnej oraz altany. Na stronie głównej pokazane zostały wybrane zdjęcia …

  Strona www Biały Dworek
 • Strona www SistersM

  Strona www SistersM została wyposażona w pięć szablonów, które umożliwiają administratorowi strony www ustawienie odpowiedniego wyglądu danej kategorii. Każda kategoria uzyskała indywidualny wygląd, indywidualne rozmieszczenie …

  Strona www SistersM
 • Strona internetowa Chia Bistro

  Strona internetowa Chia Bistro została rozpisana w nowoczesnym stylu one-page. Internauta bez przechodzenia do kolejnych podstron ma dostęp do wszystkich informacji zawartych na tej stronie …

  Strona internetowa Chia Bistro