Cormedica - Dessin Olsztyn

Cormedica

Nie jeden z nas w swoim życiu przeżył pewien delikatny uraz cielesny, nieznaczny lub ciężki casus. Poniektórzy, żeby działać w społeczeństwie, wydobrzeć, wymagają sprzętu do terapii czy ortopedycznego, a jeszcze inni zupełnie bez niego nie będą mogli bytować.

CORMEDICA – SKLEP Ortopedyczny OLSZTYN

Cormedica to strona inernetowa – sklep gdzie znajdziemy przeróżnego gatunku aparaty ortopedyczne, rehabilitacyjne, medyczne i sportowe.
W swej propozycji sklep oferuje:

 • badanie stóp
 • sprzęt ortopedyczny
 • sprzęt rehabilitacyjny i wspomagający
 • towary przeciw żylakom i zakrzepom
 • obuwie ortopedyczne dla dorosłych i dzieci(profilaktyka)
 • produkty poprawiające komfort stóp
 • produkty fitness i korektory lędźwiowe

Sklep Cormedica w ramach układu z NFZ realizuje zamówienia na środki do terapii i ortopedyczne na poczet ubezpieczonych pacjentów na terenie całego kraju również zlecenia dla pacjentów w ramach EKUZ. Jeżeli nie wiemy jak otrzymać środki z PEFRON-u lub innych fundacji wtedy swobodnie zapraszam do Cormedica – sklep medyczny Olsztyn, doświadczony personel z medycznym wykształceniem z ochotą pomoże dopełnić wszelkich formalności.
Czasem chcemy sprzętu jedynie na pewien czas, wobec tego po co mamy go zakupować,w czasie wolno pożyczyć. Sklep medyczny Cormedica jako pierwszy na terenie Olsztyna proponuje właśnie wynajmowanie np. kuli do rehabilitacji po traumatyzmach kończyn dolnych.
Cormedica to sklep gdzie odnajdziemy towary w leczeniu czy terapii każdej kategorii traumatyzmów jaka nas interesuje. W każdym dylemacie poradzi nam miła i rzetelna obsługa fizjoterapeutów.
Serdecznie rekomenduję obiekt handlowy medyczny Cormedica w Olsztynie.


Przykładowe realizacje
 • Strona internetowa Express taxi Ostróda

  Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu …

  Strona internetowa Express taxi Ostróda
 • Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn

  Na potrzeby strony internetowej Studio Tkanin Olsztyn, wykonaliśmy pełną sesje fotograficzną, zrobiliśmy setki zdjęć wnętrza sklepu jak i zewnątrz. Dzięki temu strona internetowa Pani Anny …

  Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn
 • Strona www SistersM

  Strona www SistersM została wyposażona w pięć szablonów, które umożliwiają administratorowi strony www ustawienie odpowiedniego wyglądu danej kategorii. Każda kategoria uzyskała indywidualny wygląd, indywidualne rozmieszczenie …

  Strona www SistersM