Strona internetowa Chia Bistro - Dessin Olsztyn

Strona internetowa Chia Bistro

Strona internetowa Chia Bistro Warszawa. CHIA Bistro to zdrowy styl życia i zdrowe jedzenie oba te elementy maja wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Bistro powstało z połączenia pasji i intuicji: gościnności, stymulującą konwersacją i społeczną odpowiedzialnością, która zaczyna się w intymności własnego talerza.

Strona internetowa Chia Bistro została rozpisana w nowoczesnym stylu one-page. Internauta bez przechodzenia do kolejnych podstron ma dostęp do wszystkich informacji zawartych na tej stronie www. Jest to wygodne i dające wiele możliwości rozwiązanie lecz wymaga dobrego dostępu do internetu, ponieważ praktycznie wszystkie obrazy pobierane są od razu. Odpowiednia optymalizacja kodu i fotografii pozwoliła na szybkie wyświetlanie się strony internetowej Chia Bistro z lokalizacją w Warszawie.

Administrator strony jest w stanie w szybki sposób zmieniać informacje, treści i zdjęcia na tej stronie www. Umożliwia to system CMS na którym została oparta ta witryna internetowa.

Strona została wyposażona w wersje mobilną co umożliwia szybkie odnalezienie potrzebnych informacji osobom korzystającym z urządzeń mobilnych. Wersja strony na telefony komórkowe została znacznie uproszczona i pozbawiona wielu grafik co pozwala na błyskawiczne pojawienie się strony internetowej w telefonie czy tablecie. System automatycznie rozpoznaje urządzenie z którego korzysta internauta i wyświetla dana wersję strony internetowej.

Strona internetowa Chia Bistro posiada moduł galerii, automatycznie generującą się mapę strony, kanał RSS oraz moduł ułatwiający pozycjonowanie strony. Elementy te pozwalają właścicielowi na samodzielną rozbudowę swojej strony www.

Ważnym elementem na tej stronie www jest mapa Google, która pozwala na proste odnalezienie lokalu, ułatwia to dostęp do Street View, który pozwala „poruszać się” po ulicach Warszawy. Możemy zobaczyć jak dojechać do Chia Bistro i gdzie np. zaparkować. Osobiście bardzo często korzystam z tego elementu aby później nie mieć problemów z odnalezieniem danego adresu, poruszam się po ulicach danego miasta w moim komputerze i wyznaczam punkty orientacyjne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną jak i przepysznymi daniami oferowanymi przez Chia Bistro.

Zakres prac
 • Opracowanie struktury strony
 • Projekt graficzny strony internetowej
 • Kodowanie do XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.chia-bistro.pl
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona www Biały Dworek

  Strona www sali weselnej Biały Dworek została zaprojektowana tak aby pokazać piękno całego budynku, sali weselnej oraz altany. Na stronie głównej pokazane zostały wybrane zdjęcia …

  Strona www Biały Dworek
 • Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn

  W zakres naszych obowiązków przy pracy nad tą stroną www było również stworzenie logotypu. Zależało nam nad kreacją jak najbardziej czytelną i czystą, kojarzącą się …

  Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn
 • Strona www SistersM

  Strona www SistersM została wyposażona w pięć szablonów, które umożliwiają administratorowi strony www ustawienie odpowiedniego wyglądu danej kategorii. Każda kategoria uzyskała indywidualny wygląd, indywidualne rozmieszczenie …

  Strona www SistersM