Sklep internetowy Art Horse Olsztyn - Dessin Olsztyn

Sklep internetowy Art Horse Olsztyn

Sklep internetowy Art Horse wszystko dla koni i jeźdźców. Ponieważ jeździectwo to sztuka, sklep Art-horse pozwoli zaopatrzyć jeźdźca i konia, jak również pasjonatów tego pięknego sportu w niezbędne akcesoria. W ofercie tego sklepu znajdziemy szeroki asortyment sprzętu dla jeźdźców, artykułów pielęgnacyjnych jak również pasz i suplementów dla koni.

Sklep internetowy Art Horse został zaprojektowany tak by w maksymalne prosty sposób umożliwić odwiedzającemu zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, czyli bez konieczności rejestracji konta. Moduł pozwala również na łatwe przekształcenie konta na konto stałego klienta tego sklepu internetowego. Pozwala to na gromadzenie stałych odbiorców asortymentu tej strony internetowej.

Administrator posiada praktycznie nie ograniczone możliwości rozwijania sklepu, dodawanie kategorii czy produktów odbywa się w nie skomplikowany sposób. W tym przypadku właściciel sklepu nie płaci żadnego abonamentu, jedyne opłaty to coroczne opłaty za domenę i hosting. Przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu obsługi tej witryny internetowej oraz nagraliśmy filmy instruktażowe pokazujące krok po kroku zasady i funkcjonalności tego sklepu internetowego.

Moduł szybkiego wyszukiwania oraz sortowania produktów względem producentów pozwala na szybkie uzyskanie informacji dotyczących produktów, które są zawarte w ofercie sklepu Art Horse. Moduł slajdów zdjęć na stronie głównej pozwala administratorowi na wyeksponowanie produktu czy grupy produktów. Administrator samodzielnie może zmieniać czy dodawać zdjęcia i dodawać link url do danej kategorii czy produktu.

Sklep internetowy Art Horse posiada automatycznie generujące się podgrupy produktów określone jako nowości  i bestsellery. Nowo dodane produkty automatycznie pokazują się w dziale nowości a czas ich wyświetlania w tej grupie ustawia właściciel tej strony. W podgrupie bestsellery również automatycznie pokazują się produkty, które najczęściej są sprzedawane w tym sklepie internetowym.

Moduł promocji pozwala na wprowadzenie zmian cenowych, których czas można w łatwy sposób ustawić w panelu administracyjnym. W danym okresie czasu dany produkt będzie występował w dziale „Promocje”. Dla każdego produktu administrator może wprowadzić dowolna kombinację cech np. rozmiar, kolor. Cechy te mogą mieć wpływ na cenę danego produktu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Art Horse z siedziba w Olsztynie. Dla mieszkańców Olsztyna firma udostępniła darmowy odbiór w tradycyjnym sklepie, który znajduje się pod adresem ul. Kołobrzeska 32 G. Udanych zakupów!

Zakres prac
 • Projekt graficzny
 • Kodowanie XHTML i CSS
 • System CMS do zarządzania treścią
 • Optymalizacja strony pod katem pozycjonowania
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: www.art-horse.eu
Zobacz realizacje
Przykładowe realizacje
 • Strona internetowa Chia Bistro

  Strona internetowa Chia Bistro została rozpisana w nowoczesnym stylu one-page. Internauta bez przechodzenia do kolejnych podstron ma dostęp do wszystkich informacji zawartych na tej stronie …

  Strona internetowa Chia Bistro
 • Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn

  Na potrzeby strony internetowej Studio Tkanin Olsztyn, wykonaliśmy pełną sesje fotograficzną, zrobiliśmy setki zdjęć wnętrza sklepu jak i zewnątrz. Dzięki temu strona internetowa Pani Anny …

  Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn
 • Strona www Domańscy Ostróda

  Głównym założeniem podczas projektowania tej strony www było pokazanie profesjonalizmu i nowoczesności auto serwisu Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Użyliśmy trzech kolorów, które wchodzą w …

  Strona www Domańscy Ostróda