Strona www Sea Line - Dessin Olsztyn

Strona www Sea Line

Witryna www Sea Line to ogromnie rozbudowana strona obejmująca aż 11 wersji językowych. Przemawia to o randze działalności tej firmy, której wytwory znane są praktycznie w całej UE.

Jeżeli chodzi o efekt wzrokowy oraz rozwiązania techniczne wdrożone na witrynie internetowej to widać, że strona www powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to na nieszczęście niezbyt ciekawie i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej przychylnym dla oka. Przy większych rozdzielczościach zawartość wyświetlana jest na małym pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to zdecydowanie za mało.

Witryna www Sea ine

Witryna www oparta jest na silniku Joomla o czym można się swobodnie przekonać zaglądając do kodu HTML. Nieznacznie znam ten system i nie uważam go za optymalne wyjście z paru powodów. Jednym z nich jest na pewno nie intuicyjny panel i niezbyt uproszczające życie funkcjonalności tego systemu CMS. Z reguły odradzam stosowanie Joomli.

Garść analizy kodu, strona zawiera 20 błędów według W3C co dość przyjemnie mnie zaskoczyło. Spodziewałem się gorszego efektu po tak przestarzałych rozwiązaniach. Jednym słowem można oceniać dodatnio autora kodowania tej witryny.

Analiza SEO tej strony www wyszła również w krawędziach normy. Strona internetowa posiadała 47 punktów na 100 możliwych. Istotne błędy to:

 • Długość meta tytułu
 • Brak meta opisu
 • Brak Og Meta
 • Nie odkryliśmy CSS przyjaznemu drukowaniu
 • Nie znaleźliśmy zadeklarowanego języka
 • Serwis internetowy nie spełnia wymogów Dublin Core
 • Błędy format doctype

A więc zauważamy, że sporo można by poprawić jeśli chodzi o pozycjonowanie tej witryny.

Jednym słowem Sea Line farby jachtowe to serwis www, która zawiera różnoraką ofertę w sałbym opakowaniu. Być może to schorzenie zawodowe ale zwracam uwagę na pudełko tego co kupuję.

Witryna internetowa posiada Page Rank 2 i ponad 3500 podstron w indeksie Google. Strona internetowa ponad 16 000 backlinków, które porowadzą z ponad 65 adresów IP. Nie jest to maksymalne rozwiązanie budowy linków jeśli chodzi o pozycjonowanie tej witryny internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z tą witryną a w szczególności protegujemy ją wszystkim właścicielom łodzi.


Przykładowe realizacje
 • Strona www SistersM

  Strona www SistersM została wyposażona w pięć szablonów, które umożliwiają administratorowi strony www ustawienie odpowiedniego wyglądu danej kategorii. Każda kategoria uzyskała indywidualny wygląd, indywidualne rozmieszczenie …

  Strona www SistersM
 • Strona www Biały Dworek

  Strona www sali weselnej Biały Dworek została zaprojektowana tak aby pokazać piękno całego budynku, sali weselnej oraz altany. Na stronie głównej pokazane zostały wybrane zdjęcia …

  Strona www Biały Dworek
 • Strona internetowa Express taxi Ostróda

  Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu …

  Strona internetowa Express taxi Ostróda