Strona studia reklamowego Saska - Dessin Olsztyn

Strona studia reklamowego Saska

W ostatnim czasie znalazłem interesującą serwis biura reklamowego z Olsztyna, której zdjęcie na głównej stronie poprostu mnie rozstrzelało. Zobrazowana jest tam oblicze uśmiechnietego dziecka z dwoma ząbkami oraz tekst „Gadżety daja tyle radości”. Całokształt spowodowała uśmieszek na mojej facjacie. Olśniewający pomysł i fajne rozwiązanie, które uwidocznia główny profil tej agencji reklamowej.

Strona internetowa Saska – agencja reklamowa Olsztyn

Serwis wykonana jest w kolorach białych, purpurowych i odcieniach szarości. Pełnia jest bardzo czytelna i przejrzysta. Prędko można odnaleść daną ofertę, która nas interesuje. Rozwijane menu jest dobitne i nie zmienia swojego położenia gdy przewijamy stronę internetową na dół. Pozwala to w każdej chwili na wybranie czegoś z menu. Wspomagającym atutem witryny jest to że posiada wyszukiwarkę treści. Zezwala to na wyszukanie artykułów obejmujących dane frazy kluczowe.

Na stronie głównej serwisu Agencja reklamowa Olsztyn wystepuje przewijany moduł przedstawiający najnowsze realizacje tej firmy. Fajne i praktyczne rozwiązanie, pozwalające na łatwe zapoznanie się z ostatnimi realizacjami Agencj Saska. Na dowolnej podstronie ofrtowej znajduje się formularz kontaktowy pozwalający na wysłanie zapytania dotyczącego konkretnego produktu. Jest to słuszne rozwiazani,które ułatwia nam cały tok zamówienia, nie trzeba przeskakiwać z strony na stronę tylko od razu posyłamy zapytanie. Kolejnym plusem jest element zobacz również, który ujawnia nam podobne artykuły.

Realizacje posiadają dość spore ikony, które obrazują w dobry sposób realizację studia Saska. Jeżeli coś nas zaintryguje klikamy w rozwinięcie, gdzie pojawia sie deskrypcja oraz galeria danej realizacji. A są one istotnie różne od koszulek po cukierki.

Strona internetowa jest dość rozbudowany posiada ponad 570 postron w indeksie Google oraz Page Rank 3. Zachęcam wszystkich do odwiedzin serwisu tej agencji reklamowej z siedzibą w Olsztynie.


Przykładowe realizacje
 • Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn

  W zakres naszych obowiązków przy pracy nad tą stroną www było również stworzenie logotypu. Zależało nam nad kreacją jak najbardziej czytelną i czystą, kojarzącą się …

  Strona www Diamentowy Błysk Olsztyn
 • Strona internetowa Chia Bistro

  Strona internetowa Chia Bistro została rozpisana w nowoczesnym stylu one-page. Internauta bez przechodzenia do kolejnych podstron ma dostęp do wszystkich informacji zawartych na tej stronie …

  Strona internetowa Chia Bistro
 • Strona www Domańscy Ostróda

  Głównym założeniem podczas projektowania tej strony www było pokazanie profesjonalizmu i nowoczesności auto serwisu Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Użyliśmy trzech kolorów, które wchodzą w …

  Strona www Domańscy Ostróda