Strona DoktorPc Wrocław - Dessin Olsztyn

Strona DoktorPc Wrocław

Strona internetowa DoktorPc Wrocław to porządnie skonstruowany merytorycznie i graficznie strona internetowa przedstawiający ofertę naprawy komputerów z siedzibą we Wrocławiu. Strona internetowa wygląda kompetentnie, zbudowana jest w jasnych kolorach co powoduje, że wszystko komponuje się bardzo jasno i przejrzyście. Użytkownik bez trudu i szybko znajdzie na tej stronie www informacje, które go interesują. Witryna internetowa serwisu komputerowego DoktorPc Wrocław jest skonstruowana w technologi responsive web design co gwarantuje dobre wyświetlanie witryny www na różnorodnych urządzeniach końcowych, komputerze, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym. Wykorzystanie tej techniki pozwala każdemu użytkownikowi na wygodne zdobycie informacji a firmie na zwiększenie liczby potencjalnych kontrahentów. Serwis www wygląda bardzo odpowiednio co polepsza wizerunek tego serwisu komputerowego.

Serwis została zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania i w analizach SEO zdobywa wysokie oceny. Widać, że serwis www od początku do końca została rozpisana pod ustalone wcześniej frazy do pozycjonowania. Koronnymi brakami jesli chodzi o pozycjonowanie witryny, według analizy SEO to:

 • brak słów kluczowych;
 • brak stylów css do drukowania;
 • pięć błędów walidacji W3C;
 • bezpieczeństwo adresów e-mail;
 • strona internetowa www nie spełnia wymogów Dublin Core.

Strona internetowa DoktorPc Wrocław został rozpisany pod cztery frazy kluczowe, pogotowie komputerowe Wrocław, naprawa komputerów Wrocław, serwis komputerowy Wrocław, pomoc komputerowa Wrocław co według eksploracji Google AdWords jest optymalnym doborem fraz kluczowych.

Strona www pogotowia komputerowego DoktorPc Wrocław

Ciepło polecam i zapraszam do zapoznania się ze stroną www jak i ofertą serwisu komputerowego DoktorPc Wrocław. Myślę, że serwis jest godna naśladowania i każdy serwis komputerowy winien zadbać o taki profesjonalizm jeśli chodzi o własne serwisu internetowego. Naprawa komputerów Wrocław to prężnie rozwijająca się firma działająca na terenie Wrocławia i okolic. Moją uwagę zwrócił jeszcze system tagów na tej stronie internetowej. W danym tagu wątki układane są losowo, tak że za każdym razem gdy wchodzimy w dany tag naszym oczom ujawnia się inny układ wątków zgrupowanych z dana frazą kluczową.

Oferta jest podzielona na grupę wątków, każdy z wątków obrazowany jest oddzielną grafiką co doskonale obrazuje nam każdy składnik tego pogotowia komputerowego. Wchodząc w pierwiastki danej oferty na dole strony www mamy dostęp do trzech innych losowo wybranych fragmentów oferty, dzięki czemu odwiedzający stronę może zapoznać się z całą ofertą tego pogotowia komputerowego z siedzibą we Wrocławiu.


Przykładowe realizacje
 • Strona www Cormedica Olsztyn

  Jest to nowa odsłona strony www sklepu medycznego Cormedicka Olsztyn. Witryna została rozpisana pod frazy do pozycjonowania, które zostały ustalone z klientem. Dessin – strony …

  Strona www Cormedica Olsztyn
 • Sklep internetowy Art Horse Olsztyn

  Sklep internetowy Art Horse został zaprojektowany tak by w maksymalne prosty sposób umożliwić odwiedzającemu zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, …

  Sklep internetowy Art Horse Olsztyn
 • Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn

  Na potrzeby strony internetowej Studio Tkanin Olsztyn, wykonaliśmy pełną sesje fotograficzną, zrobiliśmy setki zdjęć wnętrza sklepu jak i zewnątrz. Dzięki temu strona internetowa Pani Anny …

  Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn