Strona jachtowe – naprawa jachtów - Dessin Olsztyn

Strona jachtowe – naprawa jachtów

Znajomy potrzebował porady dotyczącej reperacji motorówki i jako „znawca” internetu postanowiłem pomóc mu w odkryciu odpowiedniego serwisu internetowego, gdzie znajdzie większość odpowiedzi na dręczące go pytania. Nie szukalismy długo, z pośród paru serwisów zainteresował nas serwis internetowy jachtowe.com.pl.

Kompedium wiedzy o jachtach Sea-Line

Witryna jachtowe.com.pl to ściśle mówiąc kompendium wiedzy o reperacji i konserwacji jachtów. Znaleźlismy tam niezmiernie dużo informacji dotyczących renowacji i konserwacji jachtów. Postanowiłem w ramach wdzięczności zareklamowac i opisac ten serwis.

Serwis jest nadzwyczaj czytelna i przejrzysta, sam projekt składa się z trzech kolorów, biały niebieski i zielony. Dominujące działy strony www to:

 • ABC Wiedzy
 • Kalkulator farb
 • Filmy instruktażowe
 • Galeria
 • Regulamin
 • Kontakt

Sekcja ABC wiedzy to zbiór fantastycznych porad dotyczących przygotowania powierzchni, laminowania, szpachlowania, malowania oraz porad dotyczących odpowiedniego polerowania. Tekstów jest naprawdę sporo, witryna zawiera ponad 280 podstron w indeksie Googla.

Rozpatrywanie pod kątem pozycjonoawnia tej serwisu oceniła ją na 49/100 a więc rezultat mógłby być lepszy. Koronne błędy to brak słów kluczowych, za mało terści w stosunku do kodu HTML, zastosowanie iframe co nie jest należytym rozwiązaniem, brak arkuszów CSS do druku, 4 błędów według W3C.

Interesującym rozwiązaniem jest również kalkulator farb. W bardzo poręczny sposób możemy obliczyć ile litrów farby należy zakupić aby pomalować swoja motorówkę. Jachtowe.com.pl to strona pod patronatem Sea-Line gdzie ukazane jest zastosowanie poszczególnych produktów tego przedsiębiorstwa. Producent tego typu środków musi mieć olbrzymie doświadczenie w tym obrębie i bezustannie rozwijać swoją kompetencję. Dlatego takie rozwiązanie jest mistrzowskie dla wszystkich posiadaczy jachtów, którzy są zaintrygowani samodzielną ich naprawą.

Co więcej zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie danych materiałów. Jest to świetne sposób, jeśli nie znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. A administratorzy strony www buduja bazę danych potencjalnyk nabywców.

Uprzejmie zapraszam do zapoznania się ze stroną jachtowe.com.pl, wszystkich szczęśliwych posiadaczy motorówek i ludzi zainteresowanychtym tematem.


Przykładowe realizacje
 • Strona www Biały Dworek

  Strona www sali weselnej Biały Dworek została zaprojektowana tak aby pokazać piękno całego budynku, sali weselnej oraz altany. Na stronie głównej pokazane zostały wybrane zdjęcia …

  Strona www Biały Dworek
 • Strona www Cormedica Olsztyn

  Jest to nowa odsłona strony www sklepu medycznego Cormedicka Olsztyn. Witryna została rozpisana pod frazy do pozycjonowania, które zostały ustalone z klientem. Dessin – strony …

  Strona www Cormedica Olsztyn
 • Sklep internetowy Art Horse Olsztyn

  Sklep internetowy Art Horse został zaprojektowany tak by w maksymalne prosty sposób umożliwić odwiedzającemu zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, …

  Sklep internetowy Art Horse Olsztyn