Strona Doczepiane - Dessin Olsztyn

Strona Doczepiane

Większość ludzi uważa iż długie kędziory to jeden z symboli kobiecości, niemniej jednak nie każda dziewczyna jest w stanie zapuścić kędziory na tyle ile by chciała z rozmaitych przyczyn, a doczepianie włosów u golibrody jest nader kosztowne i zabieg powinno się co pewien termin powtarzać co idzie z późniejszymi nie drobnymi kosztami.

Doczepiane – strona, na której znajdziecie naturalne doczepiane kędziory.

Naturalne doczepiane włosy

Serwis ma do zaoferowania doczepiane kędziory techniką clip in inaczej prosto mówiąc na spinki. Zamawiane przez nas kędziory są podzielone na parę pasów, jedne są szersze, pozostałe węższe, w każdym razie jest ich tak duża liczba by starczyło na boki głowy, górę oraz resztę.

Włosy perfekcyjnie się kreują i wyglądają naturalnie (o ile oczywiście dopasujemy odpowiednio odcień doczepek pod kolorystykę naszych włosów). Dlatego również mamy wybór kolorystyczny. Mogą to być włosy czarne, ciemny blond, ciemny brązowy, średni blond, miedziane, naturalny brąz, bardzo jasny blond, jasny blond lub jasny brąz. W samej rzeczy wybieramy także długość i gęstość jaką potrzebujemy doczepić. W ofercie są poniższe włosy:

Włosy 25 cm – 70 gram
Włosy 40 cm – 75 gram
Włosy 40 cm – 120 gram
Włosy 45 cm – 90 gram
Włosy 45 cm – 170 gram
Włosy 45 cm – 140 gram
Włosy 50 cm – 100 gram
Włosy 50 cm – 150 gram
Włosy 55 cm – 120 gram
Włosy 55 cm – 220 gram
Włosy 60 cm – 230 gram
Kucyk 45 cm – 80 gram
Grzywka clip in – 30 gram

Strona Doczepiane sporządziła dodatkowo istotę wiedzy na temat wydłużania włosów techniką Clip In a co więcej odpowiedzi na często zadawane pytania. Witryna dzieli się na kilka głównych działów:

 • Nasza oferta
 • Efekt przed i po
 • Pytania i odpowiedzi
 • Stylizacje
 • Aktualności
 • Media o nas
 • Kontakt

Doczepiane.pl to wypróbowana marka z setkami cennych opinii, ponad 1000 ocen na stronie butiku oraz powyżej 350 wartościowych dopisków na allegro. Więc jeżeli ktokolwiek ma ochotę się pokusić na takie kędziory, to obecnie prawdopodobnie wie gdzie może podjąć poszukiwania. Sama swego czasu korzystałam z usług tej serwisu i sądzę, że jeszcze do niej wrócę. Polecam.


Przykładowe realizacje
 • Strona www Domańscy Ostróda

  Głównym założeniem podczas projektowania tej strony www było pokazanie profesjonalizmu i nowoczesności auto serwisu Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Użyliśmy trzech kolorów, które wchodzą w …

  Strona www Domańscy Ostróda
 • Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn

  Na potrzeby strony internetowej Studio Tkanin Olsztyn, wykonaliśmy pełną sesje fotograficzną, zrobiliśmy setki zdjęć wnętrza sklepu jak i zewnątrz. Dzięki temu strona internetowa Pani Anny …

  Strona internetowa Studio Tkanin Olsztyn
 • Strona internetowa Express taxi Ostróda

  Strona internetowa korporacji Taxi Express została od początku do końca rozpisana pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały wybrane wraz z klientem. Z pośród dziesięciu …

  Strona internetowa Express taxi Ostróda